
De eerste film, ‘Juste une illusion’ gaan we zien op vrijdag 2 oktober om 14.00 uur.
‘Juste une illusion’ is een komedie over die periode van de jeugd waarin de hoop om de wereld te veranderen niet ‘slechts een illusie’ is: 1985, Vincent, bijna 13 jaar oud, woont in een buitenwijk van Parijs in een middenklasse gezin met een afstandelijke oudere broer en ouders die voortdurend met elkaar in conflict zijn. Terwijl hij ‘al geen kind meer’ is en ‘nog geen volwassene’, maken we zijn zoektocht mee: naar identiteit, vriendschap, familie, religie, verlangen en de eerste verliefdheid.
We nodigen u weer graag uit om mee te gaan kijken en na afloop mee te doen met de nabespreking, waarin we onder leiding van Bram Rutgers met elkaar praten over wat we gezien hebben, over diepere lagen, de essentie van de film en over vragen of emoties die bij ons gerezen zijn. U bent ook daarbij van harte welkom, ook als u geen OKW-lid bent.
Deelname aan de nabespreking kost niets, zorgt u wel zelf voor een kaartje. U vindt de film op de website of app van Gigant gemakkelijk door in het scherm ‘Filmtheater’ te zoeken op OKW of titel van de film.

