Laden Evenementen

Alle Evenementen

Uw testament en levenstestament: regel het nu en niet te laat!

Cees van Voskuilen, deskundige op het gebied van erfrecht, nalaten en vermogensbeheer is onze gast bij het OKW-café van 5 maart.

Wie regelt uw zaken als u het zelf niet meer kunt? Cees van Voskuilen legt uit wat u kunt regelen in een levenstestament en waarom het hebben van een levenstestament van belang is als u zelf belangrijke beslissingen niet meer kunt nemen.

Hij vertelt u graag wat de wet al voor u geregeld heeft wanneer u mocht komen te overlijden en wat u in een testament moet regelen. Hij staat stil bij de juridische en fiscale kant van het erfrecht.

Wilt u meer weten over een testament en het levenstestament en de uitvoering hiervan in de dagelijkse praktijk? Kom dan 5 maart naar het OKW-café.

Datum: Woensdag, 5 maart
Locatie: ACEC, Roggestraat 44
Aanvang: 20.00 uur
Toegang: gratis (consumpties voor eigen rekening)

Ga naar de bovenkant